Hledáte neobvyklé zážitky pro svoji dovolenou? Pak se ubytujte v tree house

Ubytování v tree house se stává stále více populární formou dovolenkového ubytování. Tuto možnost využívají všichni ti, kdo hledají neobvyklé zážitky pro svoji dovolenou.

Co jsou tree house?

Ve většině případů se jedná o stavby ze dřeva, které jsou umístěné v korunách vysokých stromů, v klidném prostředí přírody. Umožňují tak únik od shonu a hluku velkoměsta a nabízejí zažít přírodu na vlastní kůži. Jsou vybavené tak, aby pro vás byl pobyt v nich příjemný a nic vám nechybělo. Nemusíte se tak vzdávat komfortu a pobytu v příjemném prostředí.

Proč zvážit ubytování v tree house?

Důvodů je hned několik. Jedním z mnoha je jedinečný zážitek, který ubytování nabízí. Pobyt v korunách stromů vám umožní zažít něco nového, neopakovatelného. Něco, co nenaleznete v žádném hotelu ani penzionu. Budete se probouzet se zpěvem ptáků a šuměním listů. Uslyšíte kouzelné zvuky přírody. To vše jsou nepopsatelné zážitky, které musíte okusit na vlastní kůži.

Ubytování v tree house poskytuje také dokonalý kontakt s přírodou. Budete obklopeni zelení a můžete se ponořit do lesní krajiny.

Ubytování v tree house je vhodné i pro rodiny s malými dětmi, pro něž bude tento zážitek velmi silný. Kromě toho si dokonale užijete společně strávené chvíle v přírodě, v neobvyklém prostředí.

Zažijte nezapomenutelný pobyt v tree house Ještěd

Chcete-li zažít něco neopakovatelného, pak se vydejte do tree house Ještěd. K dispozici jsou tree house Amálka a Emanuel.

Amálka je umístěná v korunách stromů, na okraji lesa, na lesní mýtině a nabízí jedinečný panoramatický výhled na dominantu hory Ještěd.

Emanuel se nachází vysoko v koruně majestátního smrku a z jeho terasy máte úžasný průhled na celé okolí. Zažijete zde nepopsatelnou a omamnou lesní atmosféru.

Neváhejte a dorazte zrelaxovat svoje tělo i duši a zažijte chvíle v srdci přírody, kdy nebudete ničím a nikým rušeni.