Objevuj.eu domů - Aktuality

Aktuality

snidane2.png

[1] [2] [3] [4] [5] [6]

17/11/2014 Heureka skončila, děkujeme školám!

Projekt je za námi a my moc děkujeme školám (nejen) za jejich badatelské nasazení. Veškeré vytvořené materiály je samozřejmě možné využívat i nadále, stejně jako registrovat nové uživatele. Pokud se vám metodiky, pracovní listy, animace, lekce a videa osvědčili, budeme rádi, když je budete dále využívat a doporučíte je i ostatním. Doufáme, že vám budou nadále pomáhat objevovat vědu a svět kolem nás. Nezapomeňte také na Inspiromat, který je plný nápadů do výuky.

05/10/2014 Prezentace ze závěrečné konference žáků ZŠ Vsetín

Vážení, v odkaze níže naleznete prezentaci vytvořenou žáky ze ZŠ Všetín, jenž byla prezentována na závěrečném semináři v Praze.

30/09/2014 Fotografie ze seminářů

Vážení, tímto bychom vás rádi informovali, že do záložky Fotogalerie v sekci Informace o projektu byly přidány fotografie z jednotlivých seminářů.

30/09/2014 Celkové shrnutí projektu

Vážení, v odkaze níže naleznete prezentaci se stručným shrnutím projektu, jenž byla prezentována na závěrečném semináři v Praze.

17/09/2014 Heureka stále s vámi

Ačkoliv projekt oficiálně skončil, nachystali jsme pro vás novinku. Elearningové lekce, animace i videa si budete brzy moci spustit i na svých tabletech a chytrých telefonech. A objevovat svět kolem sebe tak budete moci úplně všude. Aplikace bude uveřejněná zdarma na Google play již v průběhu listopadu!

26/08/2014 Pozvánka na závěrečnou konferenci projektu.

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na závěrečnou konferenci projektu. Spolu s vámi srdečně zveme i vaše žáky, kteří se zapojili do řešení kol badatelské hry. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace včetně přihlášky, mapy místa konání a programu konference. Informace ke stažení zde.

25/08/2014 Pozvánka na seminář konaný v Zelenči.

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Zelenči, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

25/08/2014 Pozvánka na seminář konaný v Kralupech n. / V.

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Kralupech nad Vltavou, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

19/06/2014 Další pozvánka na exkurzi projektu Heureka

Pozvánku na další exkurzi v rámci projektu Heureka naleznete zde.

01/06/2014 Celkové hodnocení 10. kola Badatelské hry.

V odkaze níže si můžete prohlédnout celkové hodnocení desátého kola badatelské hry s názvem Ropná havárie ve třídě. Celkové hodnocení zde.

[1] [2] [3] [4] [5] [6]