Objevuj.eu domů - Aktuality

Aktuality

snidane2.png

[1] [2] [3] [4] [5] [6]

31/05/2014 Celkové hodnocení 9. kola Badatelské hry.

V odkaze níže si můžete prohlédnout celkové hodnocení devátého kola badatelské hry s názvem Putování za Neandrtálci. Celkové hodnocení zde.

26/05/2014 Pozvánka na exkurze projektu HEUREKA

V rámci projektu „HEUREKA! aneb podpora badatelských aktivit žáků ZŠ v přírodovědných předmětech“ vás zveme na exkurze na vybraná vědecká pracoviště. Dozvíte se jak a na čem pracují vědci, co vše se děje v muzeích a k čemu muzeum v dnešní době slouží. Co jsou a k čemu slouží genofondové sbírky a jak vlastně vypadají a kdo a jak o ně pečuje. Budete si s nimi moci, alespoň z části vyzkoušet, jak pracují vědci a k čemu potřebujete školní znalosti!

11/05/2014 Pozvánka na seminář konaný v Teplicích.

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Teplicích, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

11/05/2014 Pozvánka na seminář konaný v Ostravě.

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Ostravě, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

10/05/2014 Pozvánka na seminář konaný v Plzni.

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Plzni, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

10/05/2014 Pozvánka na seminář konaný v Hradci Králové.

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Hradci Králové, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

16/03/2014 Celkové hodnocení 8.kola Badatelské hry.

V odkaze níže si můžete prohlédnout celkové hodnocení osmého kola badatelské hry s názvem Krásné krystaly. Celkové hodnocení zde.

15/03/2014 Pozvánka na seminář konaný v Ústí nad Labem

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Ústí nad Labem, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

15/03/2014 Pozvánka na seminář konaný v Liberci

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Liberci, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

15/03/2014 Pozvánka na seminář konaný v Hradci Králové

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Hradci Králové, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

[1] [2] [3] [4] [5] [6]