Objevuj.eu domů - Aktuality

Aktuality

snidane2.png

[1] [2] [3] [4] [5] [6]

15/03/2014 Pozvánka na seminář konaný v Českých Budějovicích

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Českých Budějovicích, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

15/02/2014 Celkové hodnocení 7. kola Badatelské hry.

V odkaze níže si můžete prohlédnout celkové hodnocení sedmého kola badatelské hry s názvem Příběhy starých budov. Celkové hodnocení zde.

11/02/2014 Pozvánka na seminář konaný v Jihlavě

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Jihlavě, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

11/02/2014 Pozvánka na seminář konaný v Brně

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář konaný v Brně, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky, mapy místa konání a programu semináře. Informace ke stažení zde.

06/02/2014 Nové kolo badatelské hry - Ropná havárie ve třídě

Milí soutěžící, dnes bylo spuštěno v pořadí desáté kolo Badatelské hry s názvem Ropná havárie ve třídě. Své hypotézy společně s fotodokumentací nám můžete zasílat nejpozději do 7. března 2014, kdy bude toto kolo ukončeno. Přejeme vám hodně zábavy při vašem bádání :o).

01/02/2014 Pozvánka na seminář v rámci projektu Heureka

Vážení, dovolte nám, abychom vás pozvali na seminář, v rámci kterého vám budou představeny nové výukové materiály týkající se projektu Heureka. V odkaze níže si můžete stáhnout podrobné informace k semináři včetně přihlášky a programu semináře. Informace ke stažení zde.

07/01/2014 Nové kolo badatelské hry - Putování za neandertálci

Milí badatelé, dnes bylo spuštěno v pořadí deváté kolo Badatelské hry s názvem Putování za neandertálci. Své hypotézy společně s fotodokumentací nám můžete zasílat nejpozději do 31. ledna 2014, kdy bude toto kolo ukončeno. Přejeme vám pěknou zábavu při vašem bádání :o)

11/12/2013 Celkové hodnocení 6. kola Badatelské hry.

V odkaze níže si můžete prohlédnout celkové hodnocení šestého kola badatelské hry s názvem Barvy kolem nás. Celkové hodnocení zde.

24/11/2013 Celkové hodnocení 5. kola Badatelské hry

V odkaze níže si můžete prohlédnout celkové hodnocení čtvrtého kola badatelské hry s názvem Cesta do minulosti. Celkové hodnocení zde.

23/11/2013 Nové kolo badatelské Hry - Krásné krystaly

Milí badatelé, dnes bylo spuštěno v pořadí osmé kolo Badatelské hry s názvem Krásné krystaly. Své hypotézy společně s fotodokumentací nám můžete zasílat nejpozději do 20. prosince 2013, kdy bude toto kolo ukončeno. Přejeme vám pěknou zábavu při vašem bádání :o).

[1] [2] [3] [4] [5] [6]