Řešení vašich prostorových potřeb nabízejí obytné či sanitární kontejnery

Potřebujete vytvořit zázemí na staveništi, pro dočasnou kancelář, ubytovnu či sklad? Se vším vám pomůže firma ALFA Container rent s.r.o, která nabízí pronájem kontejnerů. Objednat si můžete obytné, sanitární a skladové kontejnery či sestavy podle vašich potřeb a požadavků.

Kontejnery ALFA Container

Firma má ve své nabídce kontejnery, které jsou připravené k okamžitému použití. Jsou opatřené vším potřebným – elektroinstalace, topení zajištěné elektrickým přímotopem, osvětlení, zásuvky, vypínače. Dají se použít jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky (ty disponují sanitární výbavou, rozvody vody i odpadů). Kontejnery můžete velmi snadno propojovat a to pomocí venkovních propojovacích kabelů. Díky tomu je uspořádáte do potřebných sestav či modulových objektů. Kontejnery jsou vyrobeny z kvalitní a pevné konstrukce, která umožňuje postavit dvoupodlažní objekty. K dispozici jsou i různé příslušenství nebo různé druhy vybavení. Jedná se o schodiště, podesty, klimatizaci a dokonce i nějaký nábytek.

Další nabídka

Firma nenabízí k pronájmu pouze kontejnery, ale také pronájem oplocení nebo mobilních toalet.

Mobilní oplocení představuje ideální volbu v případě, kdy potřebujete vymezit jakýkoli prostor. Pomůže vám s ochranou proti nežádoucímu vniknutí do objektu, proti krádeži či usměrněním pohybu osob po areálu. To zajistí nízká varianta. Mobilní oplocení se skládá z jednoduchého systému panelů, branky a příslušenství a díky tomu jej můžete nainstalovat téměř kamkoli.

Pronájem mobilních toalet je ideální a rychlou volbou v případě, že potřebujete zajistit dočasné sociální zázemí. Mobilní toalety využijete na veřejné akce, na stavby, zahrady i veřejná místa, pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Firma ALFA Container je flexibilní a velmi snadno dokáže zajistit nadstandardní hygienické zázemí pro akce malého i velkého rozsahu. Součástí nabídky je i pravidelní servis a dezinfekce.