Jste vegetariáni? Navštivte vyhlášené vegetariánské bistro

Vegetariáni to mají občas těžké, když se chtějí najíst. Zatímco všichni ostatní mohou navštívit celou řadu gastronomických podniků, vegetariáni takový výběr nemají. Řada z nich se naučila vařit si vegetariánské pokrmy svépomocí. Možná, že i vy to svedete. Často se ale objeví situace, kdy není čas si uvařit nebo si chcete vychutnat nějaké nové vegetariánské pokrmy. V takovém případě je vhodné vyhledat vegetariánské bistro, které vás pohostí lahodnými vegetariánskými jídly.

Navštivte Green Table

I když má stále více restaurací v nabídce pokrmy pro vegetariány, pouze vegetariánské bistro vám nabídne skutečně lahodné pokrmy pro vegetariány, protože se na tento typ kuchyně specializuje. Jestliže bydlíte v Praze nebo sem občas vyrazíte, neměli byste vynechat návštěvu Green Table, vyhlášeného podniku pro vegetariány, kde vás čeká skutečný gastronomický zážitek.

Do Green Table můžete vyrazit každý den na snídani nebo oběd. Připravují se zde zdravá a chutná jídla, která jsou z čerstvých surovin.

Dbá se zde na sezónnost a lokální dodavatele. Bylinky použité v pokrmech se pěstují v místní hydroponické farmě, která je zalévána vyčištěnou vodou z kuchyně. Jídla připravuje šéfkuchařka Miluše Mako společně se svým týmem. Pokud vás zajímá, jaké pokrmy si můžete v daný den vybrat, můžete navštívit webové stránky bistra Greentable.cz. Naleznete zde rozpis jídel na celý týden. každý den si můžete vybrat hned z několika hlavních jídel. Nemusíte sem ale chodit jen na snídani nebo na oběd, jde také o příjemné místo pro setkávání s přáteli nebo i pro pracovní schůzky. Můžete sem vyrazit na alkoholické i nealkoholické nápoje nebo i na moučníky. Je zde krásné prostředí, vybavení je z recyklovaných nebo ekologických materiálů. Pokud vás vegetariánské bistro Green Table zaujalo, navštivte ho v Praze na adrese Na Florenci 15.