Kolik stojí montované haly?

Montované haly patří bezesporu k rychlému a finančně dostupnému řešení pro stavbu haly k nejrůznějším účelům. Výstavba montované haly je časově úsporná, trvá jen několik týdnů. Nižší finanční náklady také představují dostupnost pořízení si haly pro podnikatelské potřeby. Na jakou cenu vás vyjde montovaná hala?

Co ovlivňuje cenu montovaných hal

Cenu montované haly ovlivňuje několik faktorů. Patří k nim místo stavby, terén, typ opláštění a zateplení, pravidelnost montované stavby, designové prvky, výplně jako jsou okna, dveře a technologie, například mostové jeřáby.

Společnost PROMO HALY je odborným dodavatelem montovaných hal na klíč. Tým pracovníků ma za sebou několikaleté zkušenosti a řadu realizací. Odvádí poctivou, profesionální a kvalitní práci. Tým pracovníků tvoří zaměstnanci různých profesí. Společnost vám vyjde vstříc a pomůže najít optimální řešení pro vaše potřeby, samozřejmostí je individuální přístup a také spolehlivost.

Šablony montovaných hal

Montované haly si pro svoji představu můžete vybrat z několika šablon a nakonfigurovat si vlastní řešení. Firma PROMO HALY má pro vás pro tuto možnost konfigurace vlastní konfigurátor včetně orientační ceny. Možností získání informací o ceně je také zaslání nezávazné poptávky, na základě které provede společnost nacenění a vypracuje cenovou nabídku. Cenová nabídka je nezávazná a vy tak přesněji víte, kolik stojí montovaná hala pro vaše potřeby.

Inspirujte se realizovanými halami

Pro lepší obrázek o typech a účelech montovaných hal je dobré se podívat na reference. U společnosti PROMO HALY najdete řadu ukázek realizovaných staveb montovaných hal. Podívat se můžete například na realizované skladové haly, výrobní halu s jídelnou, servisní halu kamionů, administrativně prodejní halu, hasičskou zbrojnici, prodejní halu a další.

Přesvědčte se na vlastní oči a prohlédněte si ukázky odvedené práce společnosti PROMO HALY včetně vyjádření zástupců klientů o spokojenosti spolupráce.